Referenciák

megnézem

Kontroller (Budaörs)

A ZÁÉV Építőipari Zrt.  Kontroller  munkatársat keres.
Munkavégzés helye  Budaörs

Feladatok:

  • Részvétel a társaság és leányvállalatai kontrolling folyamatainak kialakításában, működtetésében, ezen belül:
    • Üzleti tervezésben
    • Havi, negyedéves és éves zárásokban
    • Építőipari projektek tervezési folyamatainak menedzselésében
    • Adatszolgáltatásokban, riportálásban a felsővezetés és a tulajdonosok felé
    • A területhez tartozó szabályzatok, folyamatok összeállításában és betartatásában
    • Általános költség és projekt önköltség elemzésekben
  • A leányvállalatok adatszolgáltatásainak koordinálásában és szakmai ellenőrzésében
  • Együttműködés a termelési/kivitelezési területtel, a projektek megvalósításának gazdasági támogatása
  • Együttműködés a gazdasági felsővezetéssel és a gazdasági területekkel
  • A leányvállalatok adatszolgáltatásainak koordinálása és szakmai ellenőrzése
  • Információgyűjtés, tervezés, terv-tény eltérés elemzések, döntéselőkészítés

Amit kérünk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Erős pénzügyi számviteli és vezetői számviteli ismeretek
  • Minimum 3-5 év kontrolling területen megszerzett gyakorlat
  • Erős számítógépes MS Office és kiváló Excel ismeretek
  • Analitikus és logikai képesség, innovatív gondolkodás
  • Önálló, hatékony feladatmegoldás és probléma kezelés
  • Integrált vállalatirányítási rendszer tapasztalat
  • Tulajdonosi és projektszemlélet
  • A kontrolling szakma szeretete

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Nyitottság új, innovatív IT megoldások felé

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése
  • Támogató, színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatások
  • Béren kívüli egészségügyi szolgáltatás

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Szakmai önéletrajzával és bizonyítványok másolatával,

Jelentkezését a hr@zaev.hu email címre várjuk.