Referenciák

megnézem

Építésvezető (Központi régió és Északkelet-Magyarország)

A ZÁÉV Építőipari Zrt.  Építésvezető  munkatársat keres.
Munkavégzés helye  Központi régió és Északkelet-Magyarország

Feladatok:

  • Részt vesz és irányítja a részére kijelölt projekt előkészítési munkáit.
  • Napi szinten ellátja a projekt kivitelezési irányítási feladatait.
  • Meghatározott irányelvek szerint felügyeli  az alvállalkozók munkáját.
  • Ellenőrzi a műszaki ütemterv teljesülését.
  • Kapcsolatot tart belső és külső szervekkel.
  • Felelős a folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosításáért, a nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek teljesüléséért.

Amit kérünk:

  • építőiparral kapcsolatos felsőfokú, vagy technikus végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • jó problémamegoldó-, kommunikációs-  és szervezőkészség
  • precízség, megbízhatóság
  • igényes munkavégzés önállóan és csapatban is

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás
  • dinamikus csapatmunka
  • nagyszabású projekteken való tapasztalatszerzés

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Szakmai önéletrajzával és bizonyítványok másolatával,

Jelentkezését a hr@zaev.hu email címre várjuk.