Referenciák

megnézem

Vállalkozási építész előkészítő mérnök (Zalaegerszeg)

A ZÁÉV Építőipari Zrt.  Zalaegerszegre Vállalkozási építész előkészítő mérnök  munkatársat keres.

Feladatok:

  • A kivitelezési projektek elnyeréséhez szükséges pályázatok határidőre történő elkészítése.
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, értékelése és nyomonkövetése.
  • Ajánlattal kapcsolatos konszignációk, anyagkigyűjtések, felmérések, ütemtervek elkészítésében való részvétel.
  • Műszaki egyeztetéseken való közreműködés.
  • Költségvetések beárazása.

Amit kérünk:

  • felsőfokú építő- vagy építészmérnök végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, TERC, MS projekt haladó szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó-, kommunikációs-  és szervezőkészség
  • precízség, megbízhatóság
  • igényes munkavégzés önállóan és csapatban is

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • nagyszabású projekteken való tapasztalatszerzés
  • támogató munkahelyi légkör
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Szakmai önéletrajzával és bizonyítványok másolatával,

Jelentkezését a hr@zaev.hu email címre várjuk.